• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehnički pregled - signalni trokut

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,254
A ne, ovaj je složen iz komada,preko nekoliko traktora ,ovaj me podigao,školovao,izgradio puno toga.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,254
Nije imao tehničku specifikaciju za unos podataka u prometnu dozvolu (visina,dužina,širina,dimenzije guma,snaga motora i sl.)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,984
Danas na traktoru obavljen Tehnički - drugi put od prve!
1. prednja guma 6,50x16 bila malo začehnuta (iako su bile pri kraju), kupio obje 2x600 kuna
2. Ali mi nije jasno zašto sam morao skidati prednji nosač (gore nije bio nosač za kopčanje prikolice)- samo da bi traktor slikali? :unsure:
DSC_1337.JPG
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ne kontam, ionak ga otraga slika.
Tu neko nekoga za rep navlači :unsure:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,984
Pa do sada su ga stalno slikali odozada, ali tako da se nosač ne vidi.
Ali ni taj postupak mi nije jasan!?!?
Znači li to da, recimo, se ne smije voziti prednji utovarivač?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,703
A vjerojatno bi to trebalo atestirat i upisat kao i bilo kakva preinaka napravljena naknadno.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,984
A vjerojatno bi to trebalo atestirat i upisat kao i bilo kakva preinaka napravljena naknadno.
Nije to preinaka, to je nosač na koji dolaze razni priključci.
A, muzika sa atestiranjem 🤛
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Možda da nije višebojan, ja sam nabrojal pet različitih boja, nebi tolko ubadal u oči pa bi bar na jedno oko zažmireli.
 

qutip1

Novi član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
7
Dali za tehnicki pregled malog ursusa treba iza reflektor. Zagubio sam originalni, imam led koji naravno necu staviti, no dali je nuzan originalni radni reflektor?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Danas obavi tehnicki, novina je ta da bude trebalo iza na blatobranu imati katadiopter, bilo okrugli ili kockasti.
Dosta ljudi to nema, pa se kemijalo onda svakak.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,962
Kakva novina? Pa to je od kod nas oduvijek. I još ak ti je jedan puknut, moraš zamijenit...
I kočnice ti moraju istovremeno ulovit dok se zaletiš i zakočiš..
 

Najnoviji postovi

Na vrh