• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CIJENE USLUGE KOMBAJNIRANJA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
rolo suhe baliram po 60, a baliranje i zamatanje 110.
za siliranje neznam, meni kum siliral 2 godine a prije smo mi s jednorednim, a ovu godinu ću morat kupit silokombajn, kum je svog 2 rednog rasturio.
mislim da je kum plaćao siliranje sa samohodnim 600kn ral
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
u mojem kraju je cijena prešanja od 30-50kn a zamatenje i prešanje 100-120kn ovisno svako ima svoju cijenu. a ima jedan u selu što silira sa samohodnim silo kombajnom on je išo prošle godine 600kn/kj a ovi što siliraju s jednorednim su išli 80-100kn po prikolici(ovisno o veličini prikolice)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
KIKIć-Mf-tko silira mužiniču,i po kolko dal znaš...čuo sam od nekog njegvog susjeda kaj mu pomaže da mu dođu iz čazme dečki...
Jel kušič kod vas sa samohodnim silira...
ja sam jednom kolegi po 1000kn ha al sam mu dal traktor da gazi...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bili jesu malo dalje, al toćno od kud neznam. susjed više ne radi kod njega. od 1.3.
kušić silira samo sebi i svom tastu dragecu, a i dosta je skuplji od ovih iz čazme bio, ali o ciframa nebi htio 100% jer nezna o koji se toćno radi. znam da oni kaj su mu silirali su imali nekog zetora kristala, new holanda onog ogromnog kakvog ti imaš i još neki je bio al neznam koji, i silokombajn jd.
inaće dećki došli napravili svoje, još je kum sa svoja 2 vozio i brzo se to riješilo. kolko sam čuo krt je bio skuplji za samo siliranje od ovog skoro s cijelom uslugom.
kum će vjerojatno kupit 4 reda samogodnog, vjerojatno jd.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Mislil sam se ponudit za siliranje.Nisam ja znal da on nema silokombajn,jel mi je čovjek prije 2 god pričal da je uzel mužinič iz slovenije klasa pa je nekaj riknulo pa mu je taj prijatelj slagal.
Ti imaju jd 6810 silokombajn i nh t6080 i vidio sam da imaju i masera i svaki kamijonsku 3-osovinku. jel su to ti bili...
Kušič je i drobilicu lani izvadil tak da je i to minus...ja bi možda ako se sve poklopi nabavil nekaj slično ko krtov silokombajn..i ovaj stari da prodam,imal sam lani kupca i nisam ga dal jeb..iga...:madmana:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ima on silokombajn 2 redni na traktor, samo je već dal svoje i prošlu godinu je više od pola posliliral i kombajn ga odjeb, a neznam kaj je otišlo, a djelove je trebal čekat ohoho pa je naručio dečke da posiliraju da mu ne prestari kukuruz. inaće bi on to rađe napravio sam s svojim kombajnom nego da plati. sad je složil toga, ali napominje da će morat kupiti nešto samohodno do jeseni, ovaj je več dao svoje,
e tako je imaju te prikolice, i te traktore.
ma kušič to samo ganja, održavanje-0 bodova. dok ide ide, kad se nešto strga, ako može radit bez toga, to se izbaciva i teraj dalje......
od onih novih kombajna kaj je imao, pol opreme je povadio, upravo iz razloga strgalo se, treba se poso završit, vadi van tjeraj dalje.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja bogami dizem tarifu uljana i psenica sa sjeckom 600 kuna hektar.
50 kuna vise zbog povisenja cjena goriva i maziva..
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
616
Kod mene je ral/jutro kako hoćete 950 kuna kukuruz i pšenica, a baliranje kockastih bala ja 3 kune po komadu.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
,,,,,, eto, malo pratim kak se okolo kreću cijene usluga, pa si mislim, da nisam tak pre skup,,, samo što narod neće imat love da to plati,,, a realno gladano,,, bolje niš ne radit ak sve moraš platit....
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Kod mene je ral/jutro kako hoćete 950 kuna kukuruz i pšenica, a baliranje kockastih bala ja 3 kune po komadu.


kod tebe bi bilo dobro imati kombajn i samo deri..
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
a jes skup,,majke ti,,kam ovo ide,,rucno cu pocet brat,,tezake,,odojak,,vina ima,,za 500kn,,poberem,,ev ti konkurencije:supz:
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
616
I imamo kombanj, al budi faca i odi s kombalnjem na brdo gdje brcai gdje visi.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
616
Imali smo rivere casalis 3 reda klipu, a sad smo mijenjali za bourgonija md8x.
 

ljusa

Novi član
Tu od
30 Tra 2012
Poruka
2
Kod mene u BiH, Stolac, naplaćuje se 40 KM po dulumu. Plaćanje je odmah poslije završene kosidbe.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Kod mene u BiH, Stolac, naplaćuje se 40 KM po dulumu. Plaćanje je odmah poslije završene kosidbe.

dulum je 1000 kvadrata, a 40 KM je 150kn, znači 1500kn po hektaru, bome dobro zarađuju kombajneri kod vas u bosni.
kod nas je po 900-1000kn hektar.
 

ljusa

Novi član
Tu od
30 Tra 2012
Poruka
2
dulum je 1000 kvadrata, a 40 KM je 150kn, znači 1500kn po hektaru, bome dobro zarađuju kombajneri kod vas u bosni.
kod nas je po 900-1000kn hektar.

Jeste prijatelju ali ja pokosim samo 300-500 duluma a vi...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
e dobro to je sad drugo, ali opet možeš imati manji kombajn, na kojem su troškovi održavanja manji, a i jeftiniji je pri kupnji, kod nas ima jedno 4-5 kombajnera na 100 hektara možda i više.
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
Kako se kreću cijene kombajniranja ove godine, ima poskupljenja ili se ide po cijeni prošle godine?
 

Najnoviji postovi

Na vrh