• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor HMT 3511

Sinisa2809

Novi član
Tu od
10 Tra 2023
Poruka
1
Pozdrav svima! Ovo je moj prvi post na ovom forumu, a nadam se ne i zadnji :)

Kupio sam pred tjedan dana svoj prvi traktor i prikljucke. Traktor je HMT Zetor 3511.

Sve sa traktorom stima osim gasa na volanu.
Ne mogu ga namjestiti da ostane, nego se sam vraca na pocetnu poziciju.

Ona sajla koja ide preko kotacica sa rucke prema motoru izgleda dosta potroseno, a koliko sam shvatio da bi dosao do ispod volana, moram skinuti sat i onaj zastitni lim.

Da li postoji neki spaner ili vijak gdje se to podesava ili moram mijenjati kompletnu sajlu?

Slike stavim kasnije.

Unaprijed zahvaljujem!

Sinisa
 

G0jA

Novi član
Tu od
11 Lis 2022
Poruka
8
Pazi samo prilikom kupnje bilo kakvog djela, dobro pregledaj i premjeri jer djelova za Hmt nema nigdje a od zetora 3511 skoro ništa ne paše..
Kolega je sada kupovo zupcanik trece brzine i neke lezajeve od zetora nista ne pase, to su indijci izgleda radili na svoju ruku pa da bi izbjegli tuzbe sve su malko izmjenili
A ljudi ga predstavljaju kao Zetor Hmt od Zetora ni Z
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
589
Ja sam gledao jednog prije 10god i upravo sam isti savjet dobio, liči na zetora al nije brat, tek daleki rođak, pa ništa ne paše.

Ako nije tajna, koja je cijena?
 

Najnoviji postovi

Na vrh