• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

gruj

Novi član
Tu od
18 Ožu 2015
Poruka
5
Dobar Vam dan svima,
MOLIM Vas za pomoc:
vlasnik sam mini traktora KUBOTA SATRURN 24.

Gdje za istog mogu nabaviti rezervne dijelove? Moram promjeniti semeringe i čahure na zadnjim kotacima?

Unaprijed hvala!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Sekra drži dijelove.
Nemam pojma kak te čahure izgledaju ali pitaj za cijenu, možda bude jeftinije da ih tokar napravi, a semeringe kupiti u slobodnoj prodaji ako nije neka luda (namjenska ili colova) mjera.
 

zger1234

Novi član
Tu od
2 Lis 2016
Poruka
1
Dali neko ima adresu od mađara ili neki kontakt oni su negdje kod Budinpešte valda. hitno mi je . Hvala.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Pozdrav!
Imam frezu sa slika od 140cm. U radu mi je lanac polupao poklopac. To se najvjerojatnije desilo jer je pukao španer, nešto kao feder koji drži lanac napet pomoću ova dva metalna dijela sa slika. Nisam našao ništa od tog federa ili šta već ide.
Da li netko zna šta fali ovdje da bi napinjalo lanac i gdje bi se moglo nabaviti. Bio bih zahvalan ako mi netko zna pomoći.
 

Prilozi

  • freza.jpg
    freza.jpg
    69.1 KB · Pregleda: 24
  • freza1.jpg
    freza1.jpg
    66.7 KB · Pregleda: 26
  • freza2.jpg
    freza2.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 26

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako dio označen zelenom strelicom pritišće klizač koji djeluje na lanac, onda trebaš oprugu sličnu ovakvoj koja se natakne na istu osovinu na kojoj je označeni dio.
1703789531375.png
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Mislim da je tebi kuciste puklo ne poklopac šta nije taj dio na frezi, do sada sve šta sam vidio je bio šaraf sa vanjske strane koji je napinjo natezač, barem je tako na svima koje sam vidio i koristio
Vidiš vidu na kućištu...uostalom guglaj frezu tu koju imaš i vidit ćeš prema slikama šta fali
freza-mara-100.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vidi ovdje na dnu stranice
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Po tome ovdje ni ne ide nikakva opruga zatezač, nego se meni olabavio lanac i polupao kučište i poklopac?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh