• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vtz 2048

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,563
kakva, čija?...ja imam na malom vladimircu t-25 frezu AT 20 Gramip, i mogla bi biti i veća...ne osjeti...ali sa recimo AT 30, već ima borbu...ide, al nije tak vesel ko s AT 20
stara imt freza, ni u ludilu na njega!
rastepe mu getribu, jer nema dobar raspored motika (gledaj freze s spiralom)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ljudi sve ovisi o tlu..štore 4xx umire ispred 180...

@DARIJUS ti si u riječnom koritu..mulj pijesak mrtve skoljke..fosjli..
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,563
poštovani velečasni, ja jesam uz riječno korito, i to je najbolja i najlakša zemlja za obradu, ali imam i zemlje koja je močvarno glinena, imam i na bregu ilovaka, i sve sam to frezao...samo tamo di se jednom ide uz rijeku, moram ići bar dvaput (ili više puta) na težem tlu.
da je štore dobar traktor, imal bi ga...ali ima rođo 502, i freza mu pojede onu finu getribicu...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne pojede njemu freza getribu nego motor koji je naljepljen na getribu koja je projektitrana za motor 32-3 konja.
 
  • Like
Reactions: ZJ

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,563
radilica ti se rasipa i na cesti...nema tu nekog pravila, sve zavisi kak su Rusi bili pijani i u kojoj su smjeni delali... :hahah:
nego, nije baš vtz 2048 najsretniji traktor za frezanje, ima problem s onim duplim kvačilom...ako nagaziš kvačilo za usporene brzine, odmah iskopča hidraulik...mene jezi kad moram krenuti sa spuštenom frezom...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,563
Sasvim dobar traktorić za zimske transporte, lijepo grije....i ja ga koristim jedino još za oranje, to mu ide lijepo....
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
395
Pozdrav forumasi imam ponudu da svoj vtz2048 mjenjam za mtz 820.92ga,ima ručno uključivanje prednjeg pogona neznam ništa o tim traktorima i kakvi su pa ako tko ima kakav savjet neka mi napise
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,563
E to ćeš morat sam odlučit...nit smo vidjeli tvoj traktor, nit tog Belarusa, nit znamo zašto ti treba...ja imam 52-ku bez prve vuče, jednostavno mi je prevelik traktor i nisam je upalio sad ide treća godina...tak da ja osobno nebi imao potrebu za takvim traktorom, a ti možda imaš.
Moja je želja da nađem 2032, tada bi čak i ovog 2048 prodal...
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
395
Stavio sam ja sliku od svog traktora moj ima 1500rh,a uzeo bih nekog jačeg Rusa daje u urednom stanju jer bebi ako je traktor otrcan ili polomit

Screenshot_2024-01-21-19-49-06-164_ba.pik.v2.android.jpg

Ovo je ta 82
 

Najnoviji postovi

Na vrh