• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Fali mi još zubčanik od reduktora prednje vuče. Prednje kočnice za sada neću spajati i volan ostaje za sada mehanički ali dobiće i hidrauliku
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
nećem jer imaš isključno pa ne mogu izdvojiti samo tvoje postove
Ili su se tebi pomješale brzine ili sam ja prezubčio pa ne razumijem kaj ja imam isključeno i kaj mojeg treba izdvajati?
Baci karte na stol ili napiši jednostavno mrš
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa nije se moglo u toj profil i izlistati sve tvoje postove , ovdje to piše kao ;pronađi sav sadržaj od muha ..možda sam i ja krivo gledao
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Pa nemožeš ni u svoj, ni u ničiji.
Tak je več odavno kojekud pa i na ovom forumu.
Ali, ti znaš kaj tražiš pa slobodno napiši
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Boro, jel slažete prednje kočnice?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Evo napisao sam ovamo gore, za sada ne ali u budućnosti možda nekad. Problem je što su cilindri stari i zapekli su pa ne znam da li bi se mogli reparirati

@Borisllav360 da li ste slagali kad i naalog ursusa ili samo na ove veće prvi pogon?
Ovo je prvi put da ugradjujem prednju vuču.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,349
Onda se nadam da bude sve funkcioniralo, to isto mene čeka na malom ursusu, jedino je pitanje da li se budem upuštao u izradu ili bude nekakvo gotovo rješenje.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,380
Ovo je prvi put da ugradjujem prednju vuču.
Imam neki zubčabik, osovinu i spojnica za uključenje od ursuza. Neznam od kojeg je, sa otpada. Pogledat ću koliko je zuba. Možda su i ležaji I prirubnica za krst kardana. IMG_20210121_102940.jpg
Evo ga na slici od bijelog kabla desno se vidi, osovina i vertikalno zubcanik. Stara slika vjerovatno bi trebao biti. Danas sam odsutan sutra pogledam.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh