• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,287
Eto mene po gnojivo gore.
Ako bude ta cijena ,na 30 vreće imam računa krenuti odmah.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Džani6

Novi član
Tu od
17 Ožu 2021
Poruka
9
Kupio početkom 1og mjeseca KAN u PZ Prvči za prihranu bilo nesto petrokemijinog,a ostatak neke sive vreće sa plavim crtama i dolje piše zemlja porijekla Rusija,tolko o blokadi trgovine s Rusijom,a i priča je da su petrokemiju kupili turci kao posrednici rusima,neznaš više ko kog j...

...
 

Stjepan2000

Član
Tu od
3 Ruj 2020
Poruka
71
Pitanje do kad mozemo ocekivat padanje cijena, za sad svaki tjedan ide dolje pomalo, ali dok dizu cijene jako brzo rastu...
Npk 15 15 15 i dalje drzi dosta cijenu
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
643
Vidio sam neki dan da je 3x15 u prvči bio 880eur/T.
I dobio sam ponudu od jen firme za MAP 1300 eur, a KCL 1280eur.
P i K na svjetskom tržištu drži cijenu, otišlo je oko 15% dolje od rekordne cijene tako da se neko značajno pojeftinjenje neće dogoditi. Većina P i K dolazi iz Rusije i Bjelorusije, a oni te komponente ne prodaju više Europi.
 

teyo

Novi član
Tu od
1 Ožu 2023
Poruka
1
Pozdrav ekipa, jel zna tko di nabavit Yara kristalon? Nekad su ga imali u svakoj poljoapoteci ali sad je postalo stvarno teze naci veca pakiranja a ne ono od pol kile sto se jos tu i tamo nadje.
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
248
Nakon gotovo godinu dana danas su ponovno pokrenuta proizvodna postrojenja naše tvrtke, objavila je Petrokemija.
Kako navode, uz nekoliko dana priprema, ovu su srijedu startala s radom postrojenje za proizvodnju dušične kiseline 1 i postrojenje za proizvodnju NPK.

"Plan je da se do 9. ožujka proizvede 4.000 tona dušične kiseline, te do 23. ožujka 14.000 tona NPK gnojiva 15-15-15", kažu iz tvornice dodajući da se daljnja proizvodnja kao i pokretanje postrojenja Amonijak konstanto razmatraju.

Možda i 15-ica po jeftiniji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh