• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
972
Upravo to.
Imam 4 krmace znam kako ide sve.
2 Mi se redovno prase 113 dan
A 2 118 do 120 dana
Ovu sam kupio od Komsije.
Mislio sam približno da probamo pogoditi suprasnost gledajući sliku
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,568
Husvarna ako ima slame bude ona počela sama pomalo slagati si gnijezdo,ako joj ide mlijeko na cice isto je blizu praćenju,a i dok ju majka priroda natjera buš vidjel samo nek bu mirna.
 

bosserb

Član
Tu od
13 Stu 2014
Poruka
56
Jel ima neko iskustva sa sprejem sa mirisom nerasta.Čitam na int. da je ovakav,onakav ali niko da da ocjenu iz prve ruke
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,704
Sprej pomaže kada nisi posve siguran da li se krmača tjera. Pošprica joj se pod nos i ako se tjera u minutu ili dvije se umiri.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
262
Nisam siguran da je ovo pravo mjesto za moje pitanje, ali svejedno idemo na odojke. Imate li problema sa nalaženjem odojaka sa papirima za 3. kategoriju bez obzira na ovu abnormalnu cijenu istih. Nemam svoj prijevoz, sajmovi ukinuti, nigdje blizu farme da da čovjek doveze kupljeno. Slabo bude kobasica i šunke ove godine bojim se.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,349
Kod nas u mojem dijelu Zagorja još nije problem jer su većinom svi koji žele hraniti svinje riješili kategorije, sajmova kod nas nema već odavno ali se ljudi na preporuku snađu. Ja na sreću imam sad opet male tako da ako bude sve po sreći ne trebam kupiti.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
792
Kategoriju smo rijesili talo da s tim problema nemamo
A auto prilolica je obavezni alat svinjogojaca. Hehehe
Tako da gdje nadjem povoljne i dobre odojke sjednem u auto i odem po njih.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,704
Kako nema farme u blizini kada ti je na petnaest kilometara farma u Bratini. Nađeš gajbu za traktor i dovezeš. Možeš i neki sanduk staviti na prikolicu. Cijena je navodno 6 eura po kili.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
262
Treba imati registrirani traktor, ostalo imam i znam za tu farmu kao i za onu u Brežanima još bliže ali su svi odojci rezervirani.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
792
Gospon oboliti dajte mi se javite u privatne poruke. Budem vam dao broj telefona od covjeka koji bi vam mozda dopeljao odojke. Ne znam koliko trebate komada
 

Najnoviji postovi

Na vrh