• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plug jaguar 14 cola 2 brazde

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
A bolje bi bio okretać, istina, ali novi mi je skup, a moram uzeti novi jer je mjera 6.3.1. u pitanju, polovni traktor, i novi plug i tanjurača (priključke smo stavili nove, jer ako se utroši bar 30% sredstava u novu mehanizaciju, dobilo se dodatna 3 boda, i ta tri boda su mi na kraju bila ključna za prolaz)

Natječaj je bio lani preko LAG-a, i uhvatili smo zadnji vlak prije ovog novog što su sad zakomplicirali.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Plug stigao doma, vidjet ćemo kako će se pokazati u radu.

jOgG4Vc.jpg


G1Ij31C.jpg


5VcFaAO.jpg


yxisdOt.jpg
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Hvala na čestitkama.
Pa nadam se da će biti dobar, dvoumio sam se između nove kopije IMT-a i ovoga, ovaj je bio skuplji, ali ipak smo se odlučili za njega zbog pretplužnjaka.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Tako je, da objasnim, prošli smo na mjeri 6.3.1 preko našeg LAG-a, i ako 30% sredstava utrošiš na nove strojeve dobiješ dodatna 3 boda, i zato smo plug i tanjuraču morali kupiti nove, slažem se da bi okretač bio bolji izbor, ali eto 😀

Sa pdv-om 18 850kn, tako nešto.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Ako je to plug za jd 6200 mislim da mu je premali,išao bi on s 3x12cola kao metak
Za njega je da, imamo par njiva baš u brijegu, i onda smo išli na ovu soluciju, znači što bi se reklo, išli smo na sigurno, a svojih desetak hektara ćemo lako obraditi sa tim 😀
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Zahvat je podesiv, tako da nije to mali plug za taj traktor. Bar taj traktor ima brzina dosta i moći će orati kako god želi i u svakim uvjetima.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Jel neko udaro u neki panj ili kamen sa ovin plugom,posto kazu da treba da puca saraf koji se nalazi na zadnjen dijelu na "srpu" i dosts je tanji od prvog sarafa koji drzi srp,ako znate na sta mislim
 

Najnoviji postovi

Na vrh