• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Omotači bala

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kolega evo jedan omotavač ko stvoren za tebe:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=LXx05Q3irbg&feature=related[/YT]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Super je ovaj:)

Več kad se takav kupuje,nebi bilo loše da ima omatanje s dvije folije...
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Ovaj je bas dobar!svidja mi se ovaj tip skroz. Mada sigurno i kosta,gledo sam taj tip na utovarivacu prednjem,ustvari teleshenderu
Inace moj matori je sumnjicav prema ovome svemu omotavanju bala,oce presa ic
on bi najradje to u jamu,ili na tako neki nacin,ali problem je onda guranje po blatu a ovako moze
stojat na hranidbenom stolu kao i suva,i bitno mi je da uzmemo makakav omotac
da to ispadne kako trebapa onda sto jeftinije to bolje jer on razmislja verovatno da je to greska i da nam nece se to svidjat,pa nece puno ni uloziti dok ja virujem da je ovaj nacin siliranj tj spremanja silaze dobar.
E sad se nadam da me bar malo shvatate zasto ovako razmisljam,naravno da ima ko da mi odradi uslugu zvao bi ga pa da probamo,al kad nema.
Tako danadam se da cu uspit uzet bar ovakav,inace to je metal falch il vec kako se pise i mislim da je ceski ili poljski omotac a madjari ga samo prodaju,ki sto jedan clan napisao da mu komsija ima.
I jos jednom ako vidi poruku molim da napise ako zna kako mu komsija
zadovoljan sa strojom,ili ako ima komsija fb,meil pa da mi neko posalje u pp.hvala :)
 
Posljednje uređivanje:

case

Novi član
Tu od
11 Velj 2012
Poruka
10
pozdav evo mi smo mali poljoprivrednici iz like i malo kasnimo za vama molim vas da nas malo usmjerite mi smo tek sad u fazi kupovanja role i omotača pa mi recite što mislite o crone roli(120x120 fiksna komora špaga)te o wolagri omotačima(dado piše da je ok)pomagajteeee
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
pozdav evo mi smo mali poljoprivrednici iz like i malo kasnimo za vama molim vas da nas malo usmjerite mi smo tek sad u fazi kupovanja role i omotača pa mi recite što mislite o crone roli(120x120 fiksna komora špaga)te o wolagri omotačima(dado piše da je ok)pomagajteeee
Koji model Krone balirke??

Ako se radi o malo novijim strojevima onda treba pogledat stanje stroja i to je to.
 

case

Novi član
Tu od
11 Velj 2012
Poruka
10
Krone 130 2000g,polovna dobro očuvana sve u svemu dobra a omotč wolagri vučeni sa bočnim utovarom 2005g stvarno dobar i očuvan
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Krone 130 2000g,polovna dobro očuvana sve u svemu dobra a omotč wolagri vučeni sa bočnim utovarom 2005g stvarno dobar i očuvan

Nema se kaj previše tu razmišljat,takvu balirku i ja imam i jako je dobra..

Pare na stol i gotovo..
 

case

Novi član
Tu od
11 Velj 2012
Poruka
10
da li ga može pogoniti imt533 i da li ima(i gdje) kod nas za njega dijelova
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Neznam nije ga tero sa imt-om jer nema dva izvoda za kipu,pošto imaš dva crijeva na omotaču. Tera ga sa zetorom 6340. Neznam dali ima dijelova jer ga je uzeo polovnog,još nije imao kvara pa se nije raspitivo. Bio je generalni zastupnik za Wolagri u RH ali neznam gdje to pitaj gospodina GOOGLE
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
Neznam nije ga tero sa imt-om jer nema dva izvoda za kipu,pošto imaš dva crijeva na omotaču. Tera ga sa zetorom 6340. Neznam dali ima dijelova jer ga je uzeo polovnog,još nije imao kvara pa se nije raspitivo. Bio je generalni zastupnik za Wolagri u RH ali neznam gdje to pitaj gospodina GOOGLE
Zastupnik za Wolagri u HR prvo je bio Leško, pa zatim serviser za balirke koji je bio aktivan i na ovom forumu. Trenutno koliko ja znam za sada je jedino još Messis zastupnik za Wolagri. Postoji još u Sloveniji zastupnik za te strojeve - (www.agroremont.si).
 

case

Novi član
Tu od
11 Velj 2012
Poruka
10
pogledala sam Messisovu ponudu ima sve ali se ipak nadam da mi neće trebat puno hvala dosta ste mi pomogli!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
da li ga može pogoniti imt533 i da li ima(i gdje) kod nas za njega dijelova
533 če otežano ili nikak radit s bilo kakvim omotačem..

Nema pumpu velikog protoka pa ako če se i omatat s njim mora bit iber gas i pitanje kak če se ta pumpa ponašat kad se omota 10-15bala,,

Još ako je malo slabija pumpa na njemu,neče bit ništa od omatanja..
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Zato se ugradi na omotač rezervoar sa 20 litara ulja, jedan multiplikator i pumpa na traktorski karda, pa će mali fero igrat kako on oće :)
 

case

Novi član
Tu od
11 Velj 2012
Poruka
10
ljdi moji lako ću ja to sve napravit uz vaše savjete već smo razmatrali i opciju sa multiplikatorom ali ja virujem i u svoga feru!!!!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Pumpa i multiplikator najjednostavnije. Radi na leru. Ja se par godina mučio preko pumpe na traktoru, razvaljuje traktor i tebe pod max okretajima da bi mogao raditi normalno...

Evo to ti izgleda ovako

 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Vidi ti njega kaj je on napravio i samo šuti o tome:supris::madmana::mrgreen:

Daj nam malo pojasni od čega ti ovaj spremnik,pumpa na traktoru bi bila od utovarivača za gnoj?,i kaj još ostalo ti treba za ovo??
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Pa koliko znam pisao sam o tome na forumu, a i bilo slika :) Spremnik je od plinske boce, neke njemačke... Multiplikator i pumpu sam uzeo novu, mislim da ima oko 50 litara pumpa s multiplikatorom... Gasa ni vidit, baca bale sa stola :) Stavio i ovaj filter od gramip utovarivača... Crijevo obično za povrat i visokotlačno za izlaz is pumpe
 

Najnoviji postovi

Na vrh