• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

new holland voćar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Samo nek on natuce puno sati baz kvarova i u radu i voznji!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nemoras smanjivat slike ides prekog nekog npr. imageshack ili photobucket oni ti sami dok na njih uploudas sliku smanji na pravu velicinu imas sve detaljno objasnjeno u onom linku sta sam ti stavio!!
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
ua8e.png


fwlt.jpg


Ovo su starije slike. Moram naći slike kad sam orao sa njim!
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Slika je tu uspio si lijepi strojcek kolko ti je sad sirok traktor vanjska strana gume??
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jel to najsire ili bi se dalo jos bas mi super izgleda traktor:icon_super::icon_super:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
To ti ne znam, kod nas je za ovaj model ovo najšire, dok u drugim zemljama se može na 180cm sa nekim dodatkom! Ja sam uzeo 160 zato jer je to neka prosječna širina, a kod mene je cesta 3,2m (u selu široka), pa sam uzeo tako!
Ma meni traktor na slikama ne lići baš tako ljepo, kao u živo! Neki su mi susjedi govorili to ti je šminkerski traktor, a kad su vidjeli kaj sve može samo šute sad.
Još me prije par mj jedan molio da ga malo povučem, jel je nasjeo na brazdu! :p
p.s. ima ljepu visinu, opće se ne trebam bojati da ne nasjednem!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni je bas lijepi i na slikama za manje gospodarstvo odlican stroj samo nek on tebe dobro sluzi :(handshake):
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349


Slika za temu...
Zamolio bi nekoga ko ima ovlasti da promjeni veličinu slika, pošto topreko moba ne znam! Hvala.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Koja mu je cijena, znam da veliki košta 250.000 kuna, ovaj ne bi smio iznad 150.000?
 

JARO1971

Novi član
Tu od
10 Ožu 2018
Poruka
28
Evo da pozdravim sve članove ovog foruma dosta dugo ga pratim i čitam, ovaj puta molim za pomoć ako je moguće da li netko posjeduje nekakva uputstva, naime kupio sam traktor New Holland voćar, oznaka NEW HOLLAND 947674, ubiti New Hollant TN75F, godina proizvodnje 1998. a pošto sa istim nisam dobio nikakove knjige molio bih ako netko ima nešto takovo da mi eventualno skenira i pošalje može na mail ili poštom ako treba pošteno ću platiti. hvala lijepa unaprijed.
 

Najnoviji postovi

Na vrh