• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Rapid S Special

Toce

Novi član
Tu od
16 Svi 2023
Poruka
10
Evo postao sam vlasnik starog motokultivatora, Rapid Special, stroj je 72. godište, 2 cilindra benzinac, sa originalnom prikolicom i još originalnim ne potrošenim švicarskim gumama. Uzeo sam ga za gušt i uređenje i tu i tamo prevesti malo drva. Sada po malo slijedi ćišćenje, izmjena ulja, pretraživanje literature, ukratko sređivanje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ovo je sve samo ne motokultivator.
Benzinac, dva cilindra , težak, 16 kobila bod haubom..... ali zato dobar stari kvalitetan stroj za kojeg treba i biti od gore odvaljen da bi upravljal sa njim (y)
 

Toce

Novi član
Tu od
16 Svi 2023
Poruka
10
Ma stroj je pravi zmaj. Dobio je novo ulje SAE30, zanimljivo, po prospektu u getribe ide 8 litara!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
daj malo pikanterija ?, nisam ni sanjao da bi ih bilo na ovim prostorima
kakvi fergazer , kakava struja ..koliko brzina ..upravljanje ..

@MUHA , ako nemaš grifa svaki skakavac od 3 konja te može "ubiti" , a možeš ga upravljati s dva prsa .. tak je i sa sa ovime .
 

Toce

Novi član
Tu od
16 Svi 2023
Poruka
10
Struja je 6v, ima rotor, platine, magnet, klasika. 4 brzine naprijed, 2 rikverc, blokada diferencijala. Svjetla imaju žarulje od bicikla. Karb. je austrijski, jednostavan, 2 dizne i 2 šrafa za regulaciju leptira gasa i smjese
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
@MUHA , ako nemaš grifa svaki skakavac od 3 konja te može "ubiti" , a možeš ga upravljati s dva prsa .. tak je i sa sa ovime .
Slažem se, ali ja nikad taj grif nisam savladal sa velikim dizlom, a teže mi je bilo i sa benzinkom pa sam sad na cvaji.
A još malo i sretan bum ako bum i sa motikom mogel
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da se se držal motike mogel vi bi zadnjeg..kao i svi drugi koji su s motikom zavrsili karijeru
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Pod hitno moraš obrezati nokte ili upisati tečaj pisanja sa njima.
Tvoji postovi su postali sve zagonetniji :unsure:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Dali su ti trajni ban pa ti se nije dopalo :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Prije upotrebe tipkovnice (jezika) ...... đabe ti kasnije onaj okus ....🤪
 

Najnoviji postovi

Na vrh