• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lož ulje-plavi diesel-diesel-eurodiesel?

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Ekipa od koga naručujete plavi? Uzimao od Ine otkad je Apios prestao voziti, sad zadnju turu mi naplatili po novoj cijeni..
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,212
Zato nam i je tako svima zajedno jer kolektivne savjesti i savjesnog odnosa prema poslu, drustvu i okolini nema....
Da se podrazumjeva da ce svi isti cas biti kaznjeni iukinut ce im se pravo na plavi a djelatnik benziske u najmanju ruku dobio otkaz....nebi bas puno njih se to usudilo.

P.S.ovaj živi moto: ja volim samo sebe za druge mi se.....
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Lee, pčelarima je bilo dozvoljeno točiti plavca u aute i oni imaju jeftiniju registraciju istog. A da se točilo i direkt tam gdje ne treba, točilo se. Od starog Golfa do novog Mercedesa.
 
  • Like
Reactions: ZJ

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,539
Lee, ne možeš točit plavi prije no što odeš unutra i priložiš karticu da ti odobri točenje, znači djelatnik je odgovoran...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Ali ima kameru ko i ti mobitel.
Nema tog u zakonu u kojoj ambalaži prevoziš do gospodarstva 😉 a za sve ostalo je carina.
Neznam jel po zakonu ili nije neda mi se googlat al Petrol več par godina nedozvoljava točenje plavog,količine veće od 200 litara u bačve ili karnistere,nego moraš imat mobilnu naftnu pumpu ili posebni spremnik. Bilo je već pisanja i ovdje o tome da de nebude moglo točit u karnistere.....
 

Pango

Novi član
Tu od
14 Velj 2024
Poruka
6
Boja i marker (solvent yellow 124) iz plavog dizela se bez problema uklone uz malo truda pomocu kemijske reakcije i dobije se gorivo iste boje kao eurodizel
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,094
Čemu uklanjati lijepu plavu boju? Šta se bojiš da će netko misliti da si HDZ-ovac?
 
  • Haha
Reactions: H&S

Pango

Novi član
Tu od
14 Velj 2024
Poruka
6
Boja plavog dizela je zelena... ne zelim da misle da sam zeleni
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Haha
Reactions: H&S

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,094
Zelena? Meni u Kanisteru izgleda plavo...

Kad ga točim pa gledam ima neke zelenkaste nijanse. Ali da je zelen ne bi baš rekao
 

Najnoviji postovi

Na vrh