• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Ovo je pas a ne oni vasi! Otrov zivi ! U dvoriste te pusti ali van neces, jos ako si nesto dotako ili nedaj Boze uzeo , a joj!. A jos je stene nema ni godinu dana.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ratarko kaže:
Jeli to neki pas za lov , koje je marke , vrste ? :)
ma da...to ti je brak-jazavčar,najčešče služi za svinje,a najbolji podizač za fazane...ali meni treba zbog drugih stvari...taj pas je ubojica parcova...prije sam imao dva komada i ti su par kubika jasenovih fosni razvukli da bi uhvatili parca,a isto tako i 40 metara zobi u vrečama rastrgali jer su im smetale...heheal neka,bar nije bilo gamadi...
 
K

krx pozega

Guest
Zvona jel to tornjak,šarplaninac...takvog sam ja nekad imao jako sličnog bio je mješanac između ove dvije navedene pasmine
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Sarplaninac ,zenka stara negdje 7-8mj ne znam tocno jer sam jedno od mnogobrojnih stenaca ,,spasio,, od gladovanja i njihovog revnog gazde
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Marko trenutno ne znam.Mozda njen bivsi gazda ali on je jakooooooooooo skup, budala je trazio za stene od 3-4mj bez papira
1200 kn a stenci nisu bili nit cjepljeni . Ako ti nije problem ja planiram da bi ova moja mogla imati negdje u 2-3mj stenad. Jako puno ljudi me vec pitalo za stenad. Probaj vidjeti u nekom od oglasnika.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma zvona,pa to nije nikakva cijena,ako je štene od dobrih roditelja...i ako je cijenjena pasmina..
evo ja sam htio nabavit border collia(štene)i samo 100 eura trebaš dat kapare,da čovjek bude siguran,a samo štene košta 500 eura,naravno s papirima...
meni uopče nije bilo žao novaca,nego ih nisam imao...a pas samo što ne govori...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Abrikili jasno je to sve ali ovo su bez papira nisu ocisceni od crjevnih parazita,nisu cijepljeni protiv stenecaka, u jakooo losim uvjetima borave,gladni i zedni. Ja kada sam donio stene kuci i kada sam imao vremena da ga bolje pregledam to je bilo za plakat, buha je bilo vise nego dlake,rebra si mogao da izbrojis zajedno sa ostalim kostima,smrdio je na kilometre,prljav i takav pas da se proda za 1200kn. Upravo iz tih razloga sam ja uzeo bolje reci ukrao jedno stene sarplanica.Za ,, oporavak ,, tog psa ja sam dao sigurno 1000kn ( cijepljenja,vitamini,kalcij i ostalo ) i nije mi zao jer pas je odlican. Druga je stvar za pse koji su vrhunski u pogledu izlozbenih ili radnih osobina sa papirima e onda i cijena moze da bude tolika. Bordel koli koji je strasno dobar radni pas i nema ga bas puno na nasim prostorima. Za colija je izvrsna zamjena i nas Hrvatski ovcar koji moze da ide rame uz rame sa kolijem. Osobno volim imati cistu pasminu ali ne mora imati papire,oni nista ne znace.Imao sam Hrvatskog ovcara sa rodovnikom od strasno dobrih roditelja, bio je odlican pas ali nije dugo zivjela-ubio ju auto.
 
M

marko

Guest
zvona kaže:
Marko trenutno ne znam.Mozda njen bivsi gazda ali on je jakooooooooooo skup, budala je trazio za stene od 3-4mj bez papira
1200 kn a stenci nisu bili nit cjepljeni . Ako ti nije problem ja planiram da bi ova moja mogla imati negdje u 2-3mj stenad. Jako puno ljudi me vec pitalo za stenad. Probaj vidjeti u nekom od oglasnika.
De ti meni ostavi jednog i bez papira muškog a za cjenu čemo se dogovorit! imam hrvatskog ovčara ali je to pas koji nema mira užasno živčan i stalno nekog napadne i imam sranja s njim a kolega ima mužjaka ko tvog 8-9 god starog svaki dan je sa njim u traktoru po 8-9 sati i pas ni da zucne tako si oču šta nabavit,ja svoju Bobiku stavim u traktor i do njive jedva izdrži a njegov ko da spava cijeli život a kad mu nešta naredi to je poslušnost na zanemarivoj razini!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ok Marko. Ja sam imo Garu ( Hr.ovcarku ) ta je bila vjecito sa mnom u traktoru i autu. A ova sad jos samo na zadnje sjedalo u autu stane.A kolega ima muskog sarplaninca negdje je oko godine starosti ( on bi trebao da obavi posao) .U dvoriste te pusti ali van i jos ako ni nesto dotako ili uzeo e van neces.Uhvati te za hlace i vuce.ako to ne pomaze onda sjedne ispred kapije i pokazuje svoje zube. bez obzira ima li vani netko od ukucana ne jebe nista Nije mi jasno da se vozi sa tobom inace su to jako nepovjerljivi psi prema ,, strancima ,, i slusaju 1 eventualno 2 osobe.
 
K

krx pozega

Guest
Jasan imao znači mješanca između šarplaninca i tornjaka(vrlo slične pasmine samo što je tornjak mislim izvorno hrvatska pasmina)...strašni psi
Jedini psi koji objedinjuju sve pseče karakteristike drugih pasmina...i meni su najdraži što znaju sa djecom i vrlo su osječajni..a opet nemoram vam spominjati da tamo po velebitu se znalo desiti da par tornjaka rasture čopor vukova
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
kad se priča o hrv.ovčaru,ja imam mužjaka...i pas samo što ne govori,da imam bolji traktor sa kabinom,sigurno bi išao sa mnom,jer jedino mene sluša i uvijek je sa mnom...u dvorište nitko ne ulazi dok ja ne otvorim kapiju,ali ugrist neče,samo laje da misliš da bi te pojeo...nikad nikog nije ugrizo...prepun je energije,ali nije istina da je živčan,to su samo psi koji se vežu na lanac živčani...moj nikad nije vidio lanac.

u radu sa ovcama je odličan,jer on ima prema stadu osječaje i kad se radi,onda je ozbiljan,a kad su ovce vani u toru,onda ih on liže,te se s njima igra...janjce nikad ne napada,a ovce ne grize..jednostavno zna što treba,bez nekog velikog dresiranja..no opet,to je stvar pojedinog psa,ne pasmine,a i vlasnika...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo mojih najnovijih kučnih ljubimaca...nabavio u srijedu...
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Miiiic mic mic !
kitty.gif
 
B

Bobo

Guest
Da sam znao da te to zanima, kolegica jedna poklanja par hrcaka...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Sta je to po usima bi rekao da su stakori. Od glodavaca ja ima Cileansku degu vjevericu. nikada mira nema kada je vani svaki cosak mora da obice i svagdje da se zavuce
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hehee...
to su VRTIMIÅ EVI...nije da me zanimaju glodavci,nego ih je brat sasvim slučajno nabavio...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Kučni ljubimci

ratarko,evo dečka za tvoju lolu... :lol:

Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh