• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
247
Oče oče kao i kolegama TVPV ne govorim za sebe meni je bilo,,,,i ne provociram nikoga,,,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Prilično je postalo zanimljivo ali najzanimljivije je to da od nas 30-40 na ovoj temi na kojoj smo aktivni jedan dio ukazuje na stvarne probleme i nepravdu drugi dio odobrava isto,i onda pričamo o nekoj stranci i mjerama koje trebamo poduzeti,ma ljudi sami sebe svojim postupcima bacamo u očaj a da toga vjerovatno nismo svjesni i zato najbolje više ništa ne pisati
Lp
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
77
@Veselko e baš to! Meni taman u 6 mjesecu treba sjesti preostalih 30% od EU projekta,i onda krećem sa prodajom teleta. Da nemam svoje šume i kome prodati, bome bi mi bilo "veselo" 4ti i 5ti mjesec.
Bitno da ja moram njima doprinose na vrijeme platiti
 
Posljednje uređivanje:

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
247
Ja sam ovdje šta se tiče ovog ne isplate poticaja bio stvarno aktivan,,,al što je gore neki kolega napisa a evo i ja ću radi vlastitog zdravlja ne zovite ih nit pitajte šta kad bude bude jel odgovor je sljedeći tjedan a to utječe na zdravlje bar meni nezzz za vas ko ih jeb...svakako su uništili sve!!!!!
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
222
Prilično je postalo zanimljivo ali najzanimljivije je to da od nas 30-40 na ovoj temi na kojoj smo aktivni jedan dio ukazuje na stvarne probleme i nepravdu drugi dio odobrava isto,i onda pričamo o nekoj stranci i mjerama koje trebamo poduzeti,ma ljudi sami sebe svojim postupcima bacamo u očaj a da toga vjerovatno nismo svjesni i zato najbolje više ništa ne pisati
Lp
Tako je.
A ovi u agenciji to čitaju i misle dobro je, ovi nisu spsobni ni dogovorit se na forumu,a ne da će nama nekako zaprijetiti..
Još mi nešto palo na pamet, oni u agenciji vrlo vjerojatno znaju nas sve ovdje po nadimcima tko je tko....zato jer mi pišemo zvao sam sad i rekli su mi to i to....samo pogledaju po mibpg-u tko je zvao i evo....a nije da imaju nekog velikog posla pa da se ne mogu s time igrati
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
105
Teško je znati istinu,možda nema novca,meni je rečeno muk,pvp voće i eko stoji za isplatu ima koji tjedan,a ništa
 

Najnoviji postovi

Na vrh