• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Ako su rekli do 1.5,onda nebude 5 dana ranije nikako.
Iako za njih pravila ne vrijede.
Ja imam rok žalbe 15 dana od rješenja za bedrenicu,oni imaju 60 dana za odgovor na žalbu.
Žalba poslana 1.7.2023,dan danas odgovora nema,ni para,ni ničega.
I ne,nisu krivi oni koji se javljaju na telefone,već oni koji nisu u stanju ispoštovani nekakve propise koje su sami i donijeli.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Gospodo moja došli smo mi do te mjere da možemo bit zahvalni Bogu kad nešto dobijemo a ne da se jebe....bunimo žalosno al tako!!!!!
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
73
Gospodo moja došli smo mi do te mjere da možemo bit zahvalni Bogu kad nešto dobijemo a ne da se jebe....bunimo žalosno al tako!!!!!
Iskreno sam mislio da će novo programsko razdoblje biti bolje, a ono na kraju gore od svih zamisli. Najgore je što smo razjedinjeni, komora postoji samo na papiru a oni rade kako hoće.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Evo mi smo sad zvali odobravanja,,,,kažu sljedeći tjedan idu odobravanja za Eko sheme što znači krajem mjeseca isplate hahahaha
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
190
Evo mi smo sad zvali odobravanja,,,,kažu sljedeći tjedan idu odobravanja za Eko sheme što znači krajem mjeseca isplate hahahaha
Krajem kojeg mjeseca? Nemoj se salit
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
73
Upravo: ne neće biti do 01.05 još smo u odobravanjima, oni se nadaju da krajem sljedećeg tjedna kreću isplate ( eko sheme, dobrobit, ekološka ) sretan nam 1. Svibnja 😤😬
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Znači nama dvojici dali dva različita odgovara!!!!!Ako sam skuzi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
34
I 3 razlicita odgovora meni su rekli do 1.5 ce biti isplaceno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
73
Volio bi da si ti u pravu 👍 ..citiram mi ako i pustimo , banke ne rade 01.05 pa se nadamo da će isplate krenuti krajem sljedećeg tjedna
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MarkoD

Član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
39
Pa ako kažu "do 01.05." Znači da isplate mogu biti samo prije,a ne poslije. Nema onda 02.05 ili 03.05. Kakve oni gluposti pričaju i kakve budale rade od nas. Nebi se ljudi žalili i ispitivali da jednostavno kažu da će isplate biti tog datuma i da isplate na taj datum,i da se prokleto drže toga. Tako si ljudi mogu lijepo organizirati,da znaju da mogu računati na te novce. Ovako ništa,kažu "do" pa si ti misli jel to bude prije tog dana ili baš taj dan,a sada ispada da izgleda bude i kasnije. I kako onda da mi imamo povjerenja u njih.
 
Na vrh