• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,569
Kao usred zime, ulje nikako da ide. Ali tu je pravi pomagač, malo ga zagrijati i ide to.
Jedino ako sipate ulje sae 30 gdje treba i gdje ne treba, onda nema takvih poteškoća.:p
20240425_133346.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,569
Nisam ga testirao i radim samo za neke sitnice i to samo u prvoj brzini. Al da grije , grije ko lud.👹
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,049
E domy. Kupio sam danas u agronomu ručku s cijevi za svoju parkside jel mi je sin stao i polomio. Mislio sam samo cijev uzeti. Ali odgovara i ručka. I bolja je.

5e košta hiunday ručka+cijev+dizna...
 

IvanaRadijan

Novi član
Tu od
11 Kol 2016
Poruka
4
Na Parkaside performance demontirao sam glavu, jer mi smeta glava na bušilici.
Dal znate ima li neki bit adapter da se našarafi umjesto glave, da se mogu stavljati bitovi direkt?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,712
Daj malo pojasni stvar. Koja bušilica? Koji navoj na vretenu?
Performance X12V postoji i s borfuterom na skidanje, tak da direktno u osovinu ide 6-kutni 1/4" nastavak.
Parkside_PBSPA_12_C3_akkus_furo_Full.jpg
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,569
Pa naravno da ima za kupiti "pipica" , ali onda je moram tražiti di je kupiti , naručiti je i platiti dostavu ili ići j e kupiti idt..... prekomplikejšn!:D

A ovako uzmem jednu žgubiju i batić i gotovo moren prelivat bez po muke.:LOL::coffee:

Obično mi treba po 6 dcl , i kako istočiti tu količinu ulje iz late od 10 lit. bez prolivanja više oko motora nego u karter. Ovako si pripremim u litarske (koje imaju oznake) i to po 6 dcl i samo izlijem i gotovo.:sneaky:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,569
Ma da , jednostavnije je kupiti litarsko pakiranje ulja u razno raznim bojama ambalaže i sa lijepim naljepnicama , a pogotovo ona ulja koja se prezentiraju "samo za taj motor" i da ne biste slučajno koristili neko drugo ulje koje njie brendirano "etiketom"!
A i zašto bi tako pakirano ulje plaćao 5,30 eura po litri , kad mogu ga platiti 3,4 eura po litri.
Ako je nekome jednostavnije , jeftinije , komotnije nek si kupi ulje koje želi, i u pakiranju kako mu se sviđa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh