• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann H-470A

  • Temu pokrenuo Hurlimann H-470A
  • Datum prvog posta

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Dečki, imam pitanje, može jedna procjena, koliko vrijedi ovaj stroj, 4000h, čini se uredan..




U biti, izlazi oko 65tkn, jel vrijedi toliko?
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
e jarke kolko ti to izadje u eurima :scratch
a traktor dobro izgleda :)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
koje je godište hurliman, kolko sam ja skužio cjena je 65000 kn
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
86g, da 65000kn, čini mi se sve ok,osim jedne zajebane stvari, odušak motora (iberlauf)...
Jel ima ko sličan, i kako se ponaša na odušku?
Čovjek garantira za stroj, traktor je prefarban, motor mi je čudan, nek se kiseli pa ćemo vidjet..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
petar kaže:
86g, da 65000kn, čini mi se sve ok,osim jedne zajebane stvari, odušak motora (iberlauf)...
Jel ima ko sličan, i kako se ponaša na odušku?
Čovjek garantira za stroj, traktor je prefarban, motor mi je čudan, nek se kiseli pa ćemo vidjet..
9000€
23g star???
Nekak mi je to puno, no to je ipak 80 ks.
Motor bijelo dimi na odušak za ulje? To ti je normalno.
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
imam ja H-470, poznato je da svaka masina mora bacati dim na iberlauf(odusak) ovisno o stanju motor, sto je losiji motor cak i kapljice ulja. na mom 470 kada ga dobro zagrijem i kad dugo radi primjetim samo malo pare. :scratch
neznam sta se desaje kod tog tipa, :?: :?:
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
ako hladan dimi na odusak, to ja mislim da nije normalno :!:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
ZJ kaže:
petar kaže:
86g, da 65000kn, čini mi se sve ok,osim jedne zajebane stvari, odušak motora (iberlauf)...
Jel ima ko sličan, i kako se ponaša na odušku?
Čovjek garantira za stroj, traktor je prefarban, motor mi je čudan, nek se kiseli pa ćemo vidjet..
9000€
23g star???
Nekak mi je to puno, no to je ipak 80 ks.
Motor bijelo dimi na odušak za ulje? To ti je normalno.

Hm, nije to toliko strašno koliko cijena, što si mi ti i potvrdio...
Traktor je u ok stanju, al puno para..
Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh