• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorenje (Štruc) MUTA

Stjepan649

Novi član
Tu od
22 Tra 2024
Poruka
2
20240523_053844.jpg Pozdrav,narucio sam ovu plocu novu, a malo je drukcija od stare a sad neznam jel imaju veze ove nitne ili ne hvala.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,348
vratila se moja muta sa popravka...nakon par majstora koji radili sve i svasta, ovaj zadnji je to nekako posložio, ali...
isprobao sam je ali imam osjećaj da nije to to. kupio sam u sloveniji lamele i trgovac mi kaže da su te lamele u ulju. majstor stavi lamele, isproba i lamele ošle kvragu. potrgalo one zubce na kraju na jednoj lameli. sad me majstor uvjeravao da to nisu bile lamele za ulje nego za suho. dao sad napraviti lamele. rekao mi da su sad jače lamele, iako mi to nema smisla. ako je propisana lamela onda mi se ne čini da bi trebale ići deblje. isprobao sam je na kratko u već frezanoj zemlji. išla je nekako, ali mi se svejedno čini slaba. mislim da je to prije trgalo, da ju nisi mogao samo tako zaustavit. kad stisnem ručicu kuplunga kao da se nešto čuje u getribe. neda mi ju se rastavljat, ali poštenog majstora ne možeš naći za to...užas...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,069
Taj majstor nije dobro složio tu lamelu!
Teško je posložiti lamele sa vanjskim i one sa unutarnjim ozubljenjem
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,348
Ma nznm vise kaj da radim...vec je 5-6put bila rastavljana i opet nije dobro..😡

1000010494.jpg
Ovo je.napravilo s novim lamelama...ne cini se meni da su krive bile lamele koje kao nisu za ulje...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,867
OK ulje je "pojelo" dvije, tri ripne, zakaj nije sve pojelo. Ja mislim da oni koji ti to slažu se igraju pogađanja, naravno na tvoj trošak, ti financiraš njihovo školovanje.
Naj mi kaj zameriti, ali to meni izgleda tak...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,348
Ne zamjerim jer nazalost znam da je tak. Par ih je pojelo i jos par ih je napuklo. Mene zanima kaj bi mogel biti uzrok tome. Nisu ocito bile dobro slozene, samo je pitanje kaj tocno nije bilo dobro. Ne znam vise di da nadem majstora...a nemam vremena ponovno sam.rastavljati i ici po redu, ali ocito je da bude moralo tak biti...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,069
Ta lamela nije bila dobro složena. Capice nisu ulazile u svoje utore, već su nalijegale na zube šalice i kod sklapanja su zdrobljene!
To sam napisao u #2386!!!
Motor se mora objesiti i polako spuštati da sve sjedne "kak Bog zapovijeda"!
 

Najnoviji postovi

Na vrh