• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr DX 85

Nikola25

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
1
Pozdrav imam problem sa deutz farh 85dx 3 i 4 brzina rade normalno ali 1 i 2 kad ubacim i krenem pustat kvacilo odma se krene gasiti traktor da li neko zna sta je problem
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
225
Pozdrav svima, trebam hitno informacije o traktoru deutz dx85, za motor znam da su dobri ali čujem da su mjenjaci lošiji, moze mi netko reci nesto o tome, isplati li se kupnja takvog traktora, koji su najcesci kvarovi tog mjenjaca itd. Unaprijed zahvaljujem.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,887
Ako je veći kvar na mjenjaču, računaj s originalnim dijelovima u vrijednosti traktora.
Jedini ako znaš od koga kupuješ onda ima smisla. Rađe gledaj Jd ako oćeš bolji traktor.
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
225
Ne, traktor nema nikakav kvar, 100% je ispravan, covjek koji ga prodaje prestaje s radom zbog godina i bolesti, prodaje i prikljucke, trobrazni plug 12, vucene tanjirace i jos neke prikljucke s kojima je traktor radio. Mjenjac uredno salta, ne iskace iz brzina, ne krci itd. Pitam ovo iz razloga koliko cesto stradavaju ti mjenjaci i sta mogu ocekivat, znam da je to sve gatanje ali prethodni traktor me je satrao sa problemima pa pitam iz straha😀.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh