• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CLAAS Arion aukcija

claas_arion

Novi član
Tu od
16 Ožu 2023
Poruka
2
Pozdrav!

Pratim već neko vrijeme ovaj CLAAS Arion 430 na aukciji:


Lokacija mu je Viškovci, HR.
Kak vam se to čini??
Ima više traktora na aukcijama s tom adresom u Viškovcima. Jel ima netko iskustva s tim trgovcem???
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
261
Ja sam prije tjedan dana pobjedio na 3njihove aukcije(troostwijk). Uredno platili i roba je pokupljena. Sad čekam dostavu. Budući da sam prvi put to radio čini mi se ok. Imaju puno stvari na aukciji jedino 18%provizije mi se čini puno
 

claas_arion

Novi član
Tu od
16 Ožu 2023
Poruka
2
Hvala na odgovoru!
Jel to znači da se na cijenu aukcije još plaća dodatno 18%?
A PDV?
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
261
Samo da javim sve isporučeno danas stiglo i sve je ok. Da tih 18%je njihova provizija koja se plaća na ponuđenu cijenu. PDV zavisi kako si se registrirao kod njih. Ako imaš euro broj i registriran si na carini/poreznoj kupuješ neto cijenu + tih njihovih 18%provizije
 

Najnoviji postovi

Na vrh