• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,539
Ne, ako je originalni radio a vjerujem da je, nemoguće je izgubiti kod. Kod je potreban da se taj radio stavi u drugi auto. Ovako prepozna po broju šasije.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
750
Nisam još odspajao akumulator pa ne znam što se dogodi ali vjerojatno se resetira, to je zadnja opcija, nije baš da se ne može živjeti bez toga. Probat ćemo još preko dijagnostike ako se može podesiti.
Imaš li tvorničku navigaciju na njemu? Smrdi mi da prima UTC vrijeme preko GPS-a. Vidi možeš li negdje to isključiti ili staviti offset na UTC+2.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,007
Decki...to je Ckio 4 a ne Voyager.
Odspajanjem akumulatora ne treba u servis.
Domy Os je u pravu, a ti jocc kopaj dublje po menijima
 

vikendpoljo

Aktivni član
Tu od
2 Tra 2023
Poruka
72
Ne, ako je originalni radio a vjerujem da je, nemoguće je izgubiti kod. Kod je potreban da se taj radio stavi u drugi auto. Ovako prepozna po broju šasije.
Nažalost kod Renaulta nije takva priča.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,007
Kupio bih auto u Sloveniji.
Prodaje ga privatna osoba i cijena je 2 000 eura.

Koliko bi me dosao da ga uvezem u HR?

Sto sve placam osim 2 000 eur?

Hvala na odgovorima
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
Kupio bih auto u Sloveniji.
Prodaje ga privatna osoba i cijena je 2 000 eura.

Koliko bi me dosao da ga uvezem u HR?

Sto sve placam osim 2 000 eur?

Hvala na odgovorima
Pozdrav, zanima me koliko taj auto ima godina i da li ga je moguće uvesti "u tim" godinama u HR, ili više godine nisu važne? Tipkam pitanje na mobitelu, znači nisam pripremno pročitao 5-6 zakona i pravilnika...
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,007
Nisam se jos raspitivao ali vjerojatno netko zna i odgovor na to pitanje.
Nemam pojmq o unosu auta
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Za uvoz stare rage vrijedi kak vele susjedi "skuplja pita od tepsije".....
 

Najnoviji postovi

Na vrh