• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
Ja smatram ovcu, ili psa u "invalidskim kolicima" mučenjem životinje. U prirodi bi invalidi životinje bile prve na jelovniku predatorima, onima koji ih love i njima se hrane. Postoji u prirodi hranidbeni lanac, ne od jučer nego od postanka svijeta.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Hoćeš reći da smo mi humaniji, jer slijedimo prirodne zakone, dok ovi "zaštitari životinja na dekadentnom zapadu" muče životinje radi za zaštite životinja?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
Rekel sam, napisal, to kaj mislim. (To ak se z malim kunićem unuci igraju, ne značu da im nije fini, v kotlovini, dok ima cca 2 kg.)
Kome ne paše nek se i dalje z njim igra i jede rotkvicu, travu, tikvicu, bez ulja, masti, mlijeka, jajca...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,094
Ja smatram ovcu, ili psa u "invalidskim kolicima" mučenjem životinje. U prirodi bi invalidi životinje bile prve na jelovniku predatorima, onima koji ih love i njima se hrane. Postoji u prirodi hranidbeni lanac, ne od jučer nego od postanka svijeta.
A ja kad to kažem za penzionere odmah me se napadne 🤣🤣🤣😂😂😂🤣😂😂😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
I ti buš jednog dana star...i sjetil se budeš tih riječi.

@plus, slažem se, zato sam te pital da ono potvrdiš jer nisam bil siguran da sam shvatil ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh