• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,212
Pa pitao je za sječjalicu granja!
Ma jasno ali cini mi se da kolega nema bas iskustva te da bi moglo doci do eventualne zablude iz neznanja pa sutra kad se zakaci roto kosa...vidi vraga nedela...
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
342
Pozdrav svima! Novopečeni vlasnik TV 518 ovdje.
Zanima me postoji li neki nastavak da se dobije priključak za obični kardan. Imam mlin za granje za traktor, ali novo imanje mi je predaleko da tamo vozim IMT-a, a tamo imam Tomicu pa bi na njega stavio, ako postoji takav prijelaz za kardanski nastavak.
Da li bi mogao oslikati traktorski mlin iz nekoliko uglova da bi mi videli kako izgleda?

Pa pitao je za sječjalicu granja!
Mlin je jedno jer sitni drvo maltene do prašine, a sječjalica granja je nešto drugo jer seče granje na dužinu oko 3 do 5 centimetara.
 

Marko609

Novi član
Tu od
11 Svi 2024
Poruka
4
Oko 1000 eura sam platio pred 5 godina.
Noževi nisu baš top kvalitete ali za svježe drvo su ok, ja sam si napravio druge dok sam radio u alatničarskoj radioni...
 

Najnoviji postovi

Na vrh