• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,962
I iz 2. u 3.. Bar na mojem U445
Iz 3 u 2 je jako teško ubacit, jedino ak potpuno staneš, onda ide..
Al ne zamjeram mu 🤭😀
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Kaj nisi čul za duplo "auskuplanje" i šaltanje z međugasom?
 

Ico24

Član
Tu od
4 Tra 2023
Poruka
35
Pozdrav, imam problem sa mf 3090 mjenjac je 16x16, kada ga prebacim u spore neda mi birati sve brzine vec mogu samo sa mjenjacem napred nazad. Kada je u brzim sve se super salta. Da li je tko imao takav problem? Hvala
 

MF3070 massey

Novi član
Tu od
8 Svi 2024
Poruka
2
codexnox izvini nisam dobro gledao bilo je kasno ,ta ti je ipak od filtera a ako te bude ova druga pored patila znam sta je rješio sam taj problem kod sebe !!!
Zeko si aktivan? Problem ne mogu odzraciti kocnice mf3070 stavio nove cilinde...na jedan saraf ide ulje van na odzracnik na drugi nejde

Decki trebam HITNO savjet, na susjedovom 3080 su procurile gumice cilindra kočnica. Zamjenili su ih i sada ne mogu ozračit kočnice.
Znade li tko kako se to radi i gdje je to na MF3080?
Krenuo čovjek na tehnički...
Poozzz...kako ste rijesili kocnice
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Zašto si mijenjao cilindre?
Jedna stvar što i mene čeka je skidanje zadnjih truba i mijenjanje gumica,to hoće puštati,te kočnice ne rade.
Iako meni nakon par pumpanja prorade,ali zimi to traje predugo,naročito ako traktor stoji 2-3 dana.
 

MF3070 massey

Novi član
Tu od
8 Svi 2024
Poruka
2
Ja lani skinuo trube i stavio nove kocnice/lamele one kako vi to zovete i gumice i odma sam uzeo rucnu...poceo mi sliniti jedan cilindar pa nakon par mjeseci drugi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh