• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

IMTjd

Novi član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
13
Maloprije sam razgovarao sa nekom gospođom iz agencije kaže pon, uto , srijeda da bi trebala ekoloska biti sva isplacena a iza toga i zasticene pasmine
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
277
Jel pod ekološka misli i na eko sheme?
Sad kad je Komora pustila glas,sve bu riješeno. 💩
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
66
Najviše brine,da je jedna, dvije,intervencije zapelo ,ali po ovome kako pratim,od eko,iaks,eko sheme,pvp...... .
Strašno!
Dali netko ima možda vijesti o 73.10
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,163
Evo jedan prijedlog. Neka HPK na svojim stranicama omogući da zainteresirani mogu pisati svoje prijedloge, savjete, kritike... koji bi bili javni i svima dostupni za čitanje. Ako su tu zbog poljoprivrede i poljoprivrednika onda bi ih trebalo interesirati što korisnici misle o njima i njihovim aktivnostima. Čitam Agroklub na čijim se stranicama mogu pisati i komentari. Zbog čega isto tako ne bi bilo moguće i na stranicama HPK? Probajmo za početak progurati tako nešto pa da vidimo da li će biti rezultata.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Hahahaha proći će ti i polugodišnjeg razdoblje hahahaha čekajući 😂🥺😂🥺😂🥺
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
215
Dragi kolege,
Danas kad sam vidio onaj dopis od HPK pao mi je mrak na oči. Ovo je za mene kap koja je prelila čašu. Odlučio sam napisati jedan dopis.
Bilo bi dobro da što više vas učini isto. Na kraju se potpišite i slat ćemo ga na adrese ministarstva, HPM, agencije, ali i na što više novinara i portala.

Ako nemate ideju kako napisati svojim riječima,slobodno kopirajte moje.

Molim vas podijelite u što više grupa na fb,posebno po raznim oglasnicima jer je tamo puno poljoprivrednika.
Što nas je više,to ćemo ih lakše natjerati da počnu raditi u našem interesu,a ne kao do sada po nečijem nalogu da nas unište!
 

Prilozi

  • Dopis poljoprivrednici.pdf
    71.3 KB · Pregleda: 61

Najnoviji postovi

Na vrh