• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 585

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ako ga misliš kupiti ja mislim da ti se isplati, mislim da on ima 85 konja, a za 40 tisuča se isplati.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,180
al on se oce raspitat prvo jer imt ima tih malo jacih traktora a neki su totalni promašaj
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nešto jači od 577 užasno bučan i mislim da je automatska prednja vuča jača strana snažan motor .
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
vjerojatno je riječ o 577... ili je od njega motor stavljen...
Jer ne bi li 585 trebal imati linijsku pumpu i to onu na kojoj je integrirana "ac" pumpica :icon_scratch:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To automatsko ukapčanje prednje vuče mu je totalna glupost, pogotovo njemu za šumu to nije jer ne radi na rikverc...po meni totalni promašaj.

Bučan je samo zbog limarije koju ima na sebi, jer sve zvoni pod gasom :)
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
ma buka i nije problem, čini mi se po svemu da je ovo neka kemija,, to a autoatskom prednjom vučom se lako preradi na ručku,, izgleda da nitko nema iskustava s tim traktorčićem, radio bi on i druge poslove osim šume
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
nemaš tu kaj razmišljati, to ti je stari tip 577 s malo jačim motorm i mislim da je taj 3 brzine, no nisam siguran.
 

Najnoviji postovi

Na vrh