• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cijena zemlje

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bumo vidjeli....ja znam za jednu ženu koja prodaje 70-ak rali...baš u okolici Petrinje, morao bih se malo raspitati dali je to ista osoba,,,to sam čuo prošle godine negdje u jesen....isto je neka šema o nasljedstvu i neuspjeloj prodaji....u srijedu ću kontaktirati jednu gospođu koja mi je i rekla za tu zemlju prošle godine....ako se nancy ne javi prije...???!!! :scratch
 
G

Guest

Guest
Hvala svima koji su se javili. Posto nisam upucena u sve detalje oko zemlje, prvo cu otici da je obidjem i uzmem vlasnicki, zatim pokusati prodati. Radi li neko procjenu zemlje? Mislim da je bolje da neko strucan kaze koliko vrijedi, nego da lutam tamo i ovamo. Ja ovako padnem s neba i hocu da je prodam, otkud znam koliko tacno vrijedi, naravno da svako zeli da prodje sto jeftinije, moze mi reci sta hoce, zato sam i pokusala na ovaj nacin da saznam cijenu.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ja sam svoju platio 5.500 kuna po rali i izveo sudskog vještaka da je procijeni....ispada da sam je debelo preplatio...procjena 1m2 je 0,67kuna....možda ti dobiješ bolju procjenu...ja sam išao pitati i u poreznu i u gruntovnicu,,,,svi kaže da je za moje područje 1,22kune po m2 ( I-prva klasa, oranica i obrađivano) i to čista zemlja bez korova, a da je sve preko čista boleština...
 
M

maksica6

Guest
Kakva je neka prosjecna cijena zemlje u Petrinji po rali,mislim to ako ima neko 10,30,50 ili vise u komadu.I jos nesto kakva je cijena zemljista zarastenog (akacija ) po rali,mislim nr 40 rali, ali znademo da jos nije ni sve razminirano u Petrinji ili mozda grijesim ?
 
M

maksica6

Guest
Kakva je situacija u Petrinji ,H Kostajnici ,mislim kako je sreden katastar i gruntovnica jesu li uredni vlasnicki listovi ili nisu, to mislim i na ostali dio HR kakva je situacija kod VAS,znam da VZ zupanija ima sredene knjige.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mislio sam da kad vidiš parcelu koju bi kupio cijena je sporedna stvar...moraš samo Boga moliti da su papiri u gruntovnici i katastru sređeni...u 90% slučajeva nisu...na to sam mislio
 

Najnoviji postovi

Na vrh