• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Češnjak / bijeli luk

Luka93

Član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
63
Top proizvod, ima ga prijatelj
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
620
Da, 03.05. prodao prvog.
Nije još za masovno vađenje, vadim koliko mogu prodati dan poslije.
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
699
Ove godine mi ga je hrđa dosta napala.. Inače svake godine kasnim s vađenjem pa sad ne znam je li već vrime s obzirom da je dio već i polega i lagano se suši
IMG_20240514_143522.jpg IMG_20240514_122518.jpg
 

cpinter

Novi član
Tu od
15 Svi 2024
Poruka
2
Vadi, više neće rasti, nemoj rezati zelenu lisnu masu odmah, čekaj da se posuši 2-3 tjedna.
 

Katvi

Novi član
Tu od
25 Ožu 2024
Poruka
3
Pozdrav,
kako vam je s plasmanom, oni koji nemaju registriran OPG( kao ja, znači privatna osoba)? Sve na kućnom pragu ?
Zanima me na području Osječko-baranjske kome da prodam veće količine?
Kakve su cijene za promjer 3-4 c, 5-7 cm? toliko je sad promjer najslabijeg i najboljeg .
Hvala na savjetu
Vadi, više neće rasti, nemoj rezati zelenu lisnu masu odmah, čekaj da se posuši 2-3 tjedna.
je li se to odnosi na sve ili samo na ovaj-da se vadi ubrzo i da se ne reže lisna masa odmah ?
Kad većina planira vaditi? U OB županiji?
Hvala
 

cpinter

Novi član
Tu od
15 Svi 2024
Poruka
2
Vadi se onaj češnjak kojem su listovi požutili i ostalo je samo 3 do 5 gornjih zelenih listova. Ako se svi listovi posuše u zemlji onada glavica češnjaka neće imati ovojnice i češnjak će se "rascvasti". Bez obzira na veličinu teško ga je onda prodati i ima nižu cijenu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh